Thomas Tråsdahl. Interiør med moder og børn, olie på lærred, 1900-tallet, cd

Varenummer: 5362441
Vurdering: DKK 800

Thomas Tråsdahl (1925-2002). Interiør med moder og børn. Olie på lærred. Sign. 60x69 cm(79x89 cm)

Auktionen afsluttes:  14-07-2019 11:34:14
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen