På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Thomas Tråsdahl. Interiør med moder og børn, olie på lærred, 1900-tallet, cd
Vurdering:
< 1.000
Thomas Tråsdahl (1925-2002). Interiør med moder og børn. Olie på lærred. Sign. 60x69 cm(79x89 cm)
14-07-2019 11:34:14