Thomas Trådsdahl. Komposition med børn, olie på lærred, 1900-tallet, cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5399195

Varenummer: 5378441
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 800

Thomas Trådsdahl (1925-2002). Komposition med børn, olie på lærred, sign. 45x80 cm(64x99 cm)

Auktionen afsluttes:  26-07-2019 19:34:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

1239491 25-07-2019 21:38:51 DKK 300