Kategori  Vurdering

Thomas Trådsdahl. Komposition med børn, olie på lærred, 1900-tallet, cd

Varenummer: 5378441

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Thomas Trådsdahl (1925-2002). Komposition med børn, olie på lærred, sign. 45x80 cm(64x99 cm)

Auktionen afsluttes:  26-07-2019 19:34:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen