Ubekendt 20.årh. Motiv fra Børsen Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5183319

Varenummer: 5165243
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Motiv fra Børsen. sign. h. 30 x 40 cm (39.5x49)

Auktionen afsluttes:  21-11-2018 15:02:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1293523 21-11-2018 14:25:16 DKK 350
1693023 19-11-2018 12:25:51 DKK 300