Ubekendt 20.årh. Motiv fra Børsen

Varenummer: 5183319
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Motiv fra Børsen. sign. h. 30 x 40 cm (39.5x49)

Auktionen afsluttes:  09-12-2018 14:51:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1833955 09-12-2018 14:41:25 DKK 350
510887 08-12-2018 14:32:29 DKK 300