Kategori  Vurdering

Ubekendt Kunster 1900-tallet, Kvinde i båd

Varenummer: 5055311
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt Kunster 1900-tallet. Olie på lærred. Kvinde i båd. Usigneret. 134 x 89 (150 x 106).

Auktionen afsluttes:  25-07-2018 18:42:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

1374362 24-07-2018 19:17:31 DKK 300