Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner, 1800-tallet. Motiv med kvinde ved havet
:
6272673
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6293701
Ubekendt kunstner, 1800-tallet: Motiv med kvinde ved havet, olie på plade, uden sign. Uden ramme.14,5x10,5 cm. Afskalninger samt krakeleringer.
24-09-2022 16:15:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
196120
24-09-2022
11:21:39
300
Til toppen