Ubekendt kunstner, 1800-tallet. Motiv med kvinde ved havet

Varenummer: 6272673
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, 1800-tallet: Motiv med kvinde ved havet, olie på plade, uden sign. Uden ramme.14,5x10,5 cm. Afskalninger samt krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 16:15:00
Showroom:   Odense, DK

196120 24-09-2022 11:21:39 DKK 300