Ubekendt kunstner, 1800-tallet. Parkmotiv med monument og figurer

Varenummer: 6378991
Vurdering: DKK 2.200

Ubekendt kunstner, 1800-tallet. Parkmotiv med monument og figurer. Olie på lærred, monteret på plade. Usign. 58 x 47 cm (68 x 57 cm). Fremstår med krakelering og restaureringer. Bagsiden afdækket af pap.
Auktionen afsluttes:  08-06-2023 20:07:38