Ubekendt kunstner 1800-tallet

Varenummer: 1655762
Hammerslagspris: DKK 1.850
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Skovparti med bjerge. Sign. m. monogram samt årstal 1877. 27 x 41 cm (36 x 51)

Auktionen afsluttes:  17-09-2009 14:54:00
Showroom:  Aarhus