Ubekendt kunstner 1900-tallet. Sigøjnerpige

Varenummer: 1646864
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Portræt af sigøjner pige. Sign. Gaardvang. 76 x 61,5 cm. (Indrammet 94,5 x 79,5 cm)

Auktionen afsluttes:  09-09-2009 15:23:26
Showroom:  Næstved

602106 09-09-2009 15:21:26 DKK 300