Ubekendt kunstner 1900-tallet.

Varenummer: 1698461
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Motiv fra Møns Klint. Olie på lærred. Sign. monogram. 40 x 30 cm(48 x 39 cm). Fremstår m/ rep.
Auktionen afsluttes:  02-11-2009 15:12:00