Ubekendt kunstner, 1998, komposition bag glas

Varenummer: 6147499
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6156052
Ubekendt kunstner, dateret 1998, komposition bag glas, mixed media på papir. Signeret (i bly) ulæseligt, samt betitlet 'Skovtrold'. Stedvist enkelte småpletter. Lys: 53 x 41 (73 x 60 cm.)

Auktionen afsluttes:  23-01-2022 13:45:00
Showroom:   Odense, DK

990906 21-01-2022 23:27:18 DKK 300