Ubekendt kunstner, 2 fugle i højt græs

Varenummer: 5977316
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, 2 fugle i højt græs, akvarel, sign., 42x53 cm. (56x67 cm).
Auktionen afsluttes:  27-03-2021 19:28:00
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej