Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner, 20 årh. Signeret C. Birksø. stueinteriør
:
6136105
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
Ubekendt kunstner, 20 årh. Stueinteriør-motiv med bombéformet kommode, stager og maleri, baggrund med udsigt gennem åben dør. Olie på lærred. Signeret C. Birksö, som er et pseudonym for anden dansk kunstner; muligvist Viggo Dahl. 40 x 30 (49 x 39 cm.)
03-01-2022 13:18:24
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2158378
03-01-2022
13:15:39
350
1831585
03-01-2022
11:37:05
300
Til toppen