Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 20årh. Motiv fra Grønland

Varenummer: 5347681
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt kunstner. Motiv fra Grønland. Olie på lærred. Utydeligt signeret. 32 x 49 (41 x 58) cm. Fremstår gulnet.

Auktionen afsluttes:  07-07-2019 10:51:26
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1884466 06-07-2019 20:05:45 DKK 300