Ubekendt kunstner. Abstrakt komposition

Varenummer: 5713314
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Abstrakt komposition, olie på lærred. Sign. nederst. 65 x 50 (67 x 52) cm.

Auktionen afsluttes:  13-07-2020 12:48:25