Ubekendt kunstner. Komposition

Varenummer: 5127488
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, 20./21. årh. Komposition, akryl på læred, usign. 90 x 90 (95 x 95) cm.

Auktionen afsluttes:  10-11-2018 16:00:43