Ubekendt kunstner. Ældre kone, som fodrer spurve

Varenummer: 6259182
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Ældre kone, som fodrer spurve. Olie på lærred. Sign. og dateret: 'AL 1919'. 25 x 18,5 (32 x 25) cm.

Auktionen afsluttes:  31-08-2022 15:46:00
Showroom:   Herlev, DK