Ubekendt kunstner. Almuescene med to ældre kvinder

Varenummer: 6343105
Hammerslagspris: DKK 5.000
Vurdering: DKK 2.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6355885
Ubekendt kunstner. Almuescene med to ældre kvinder. Olie på lærred, monteret på plade. Utydeligt sign. 34 x 38 (51 x 55) cm.
Fremstår med overfladesnavs; enkelte lette ridser.
Auktionen afsluttes:  02-03-2023 18:50:00