Ubekendt kunstner. Atelier

Varenummer: 5575871
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Atelier. Olie på lærred. Sign. ? Würtz. 50 x 40 cm (63 x 53 cm).

Auktionen afsluttes:  11-02-2020 19:21:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

1394333 11-02-2020 17:57:44 DKK 350
1603243 08-02-2020 20:28:04 DKK 300