Karl David Mygind, bedstefar med barn

Varenummer: 5982062
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Karl David Mygind (1877-1950), bedstefar med barn, olie på lærred, sign. KDM, 67x58 cm. (76x68 cm), små afskalninger.

Auktionen afsluttes:  24-04-2021 15:09:55
Showroom:  Odense