Ubekendt kunstner, blomstermaleri, olie på lærred

Varenummer: 6244397
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, blomstermaleri, olie på lærred, signeret. H.31,5 x 26 cm (43,4 x 44 cm)

Auktionen afsluttes:  14-08-2022 12:52:42
Showroom:   Næstved, DK