Czene Ágnes, blomstermaleri, olie på lærred (cd)

Varenummer: 6244397
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Czene Ágnes f.1941, blomstermaleri, olie på lærred, signeret. H.31,5 x 26 cm (43,4 x 44 cm)

Auktionen afsluttes:  10-09-2022 18:43:01
Showroom:   Næstved, DK

1514469 06-09-2022 19:48:44 DKK 300