Niels Christian Hansen. Blomstermotiv

Varenummer: 5913758
Hammerslagspris: DKK 2.200
Vurdering: DKK 2.000

Niels Christian Hansen (1834-1922). Blomstermotiv. Olie på lærred. Sign. NCH. 38 x 45 cm (53,5 x 59 cm). Fremstår restaureret, med nyere blændramme. Obs. beskrivelsen ændret; kunstnernavn.
Auktionen afsluttes:  27-01-2021 20:54:08