Peder Noes 1887-1952, børn på mark

Varenummer: 6233591
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Peder Noes 1887-1952, børn på mark, olie på lærred,sign. PN, 49x64 cm. (59,5x74,5 cm).

Auktionen afsluttes:  29-07-2022 14:27:43
Showroom:   Odense, DK

750460 29-07-2022 13:34:44 DKK 300