Ubekendt kunstner, bondegårdsmotiv

Varenummer: 5529555
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, bondegårdsmotiv, olie på plade, sign. R.H-1906, 30x40 cm. (38x48 cm).

Auktionen afsluttes:  15-12-2019 15:21:37
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej