Ubekendt kunstner. Bymotiv

Varenummer: 6294830
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, 20. årh. Bymotiv. Olie på lærred. Sign. OH. 89 x 109 cm (101 x 120 cm). Fremstår med hul i lærred. 0
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 08:11:22
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej