Ubekendt kunstner. Bymotiv
Vurdering:
< 1.000
Ubekendt kunstner, 20. årh. Bymotiv. Olie på lærred. Sign. OH. 89 x 109 cm (101 x 120 cm). Fremstår med hul i lærred.
09-01-2050 09:03:00