Mogens Vantore. Gadeparti fra Paris. cd

Varenummer: 6217326
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000

Mogens Vantore (1895-1977). Gadeparti fra Paris. Olie på lærred. Sign.: 'Vantore. Paris'. 58 x 46 (67 x 55) cm.
Auktionen afsluttes:  20-06-2022 17:27:37