Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. Byparti med hestespand i snevejr

Varenummer: 4991387
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt kunstner. Vinter byparti med hestespand, olie på lærred. Usign. 35 x 50 (48 x 63) cm.

Auktionen afsluttes:  14-05-2018 19:40:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej