Ubekendt kunstner. Byscene

Varenummer: 6113147
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Parti fra Sfax, Tunesien, Olie på lærred. Utydl. sign. 43 x 52 (52 x 62) cm.

Auktionen afsluttes:  10-11-2021 18:12:00
Showroom:  Nivå

2054851 05-11-2021 20:50:03 DKK 300