Ubekendt kunstner. Cirkusinteriør

Varenummer: 6048600
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Cirkusinteriør, olie på lærred, sign. 75 x 100 (91 x 116) cm.
Auktionen afsluttes:  29-06-2021 21:12:00