Ubekendt kunstner. Dobbeltportræt af to drenge

Varenummer: 6162471
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Dobbeltportræt af to drenge. Olie på lærred. Utydeligt signeret, dateret '1898'. 29 x 36 (42 x 49) cm. Fremstår med gulnet fernis og små afskalninger.

Auktionen afsluttes:  27-02-2022 14:23:21
Showroom:   Herlev, DK

2054851 22-02-2022 19:06:33 DKK 300