Ubekendt kunstner, dobbeltportræt.

Varenummer: 5694548
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, dobbeltportræt. Olie på lærred. Utydeligt signeret på bagsiden. 34 x 28 (38 x 32) cm.

Auktionen afsluttes:  20-07-2020 11:36:00

1438511 16-07-2020 19:59:15 DKK 300