Ubekendt kunstner. Exteriør med stråtækt hus og høns.

Varenummer: 5856788
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Exteriør med stråtækt hus og høns, olie på lærred, sign. 56 x 65 (71 x 81) cm.

Auktionen afsluttes:  05-12-2020 14:15:00
Showroom:  Aarhus

1233646 05-12-2020 11:24:18 DKK 300