Ubekendt kunstner. 'Fatamorgana'
Vurdering:
< 1.000
Ubekendt kunstner. 'Fatamorgana', olie på lærred. Sign. n.th. dat. 1956 og betitlet verso. 91 61 (100 x 70) cm.
27-07-2020 15:28:52