Frands Frandsen. Fire bypartier cd (4)

Varenummer: 5835266
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Frands Frandsen (1885-1979). Fire danske bypartier, olie på plade. sign. 17 x 13 (24 x 20) cm. (4)

Auktionen afsluttes:  07-12-2020 20:28:00
Showroom:  Herlev

15702 04-12-2020 17:22:34 DKK 300