Ubekendt kunstner, fisker der bøder garn

Varenummer: 6197528
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, fisker der bøder garn, olie på plade, sign. 34,5x24 cm. (50,5x40,5 cm). Krakeleringer og enkelte små afslag.

Auktionen afsluttes:  07-05-2022 11:41:47
Showroom:   Odense, DK

38907 03-05-2022 22:50:13 DKK 300