Ubekendt kunstner. Fiskerkoner Gl. Strand

Varenummer: 5882628
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.500

Ubekendt kunstner. Fiskerkoner Gl. Strand, olie på lærred. Sign. n.th. 41 x 57 (56 x 72) cm.
Auktionen afsluttes:  20-12-2020 08:40:41