Carl Forup. Gårdeksteriør

Varenummer: 5504600
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Carl Forup (1883-1939). Gårdeksteriør. Olie på lærred. Sign. Dat. 16. 65 x 65 cm (82 x 81 cm). Fremstår med enkelte afskalninger.

Auktionen afsluttes:  03-12-2019 19:54:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

1660146 02-12-2019 17:51:08 DKK 300