Kategori  Vurdering

Ubekendt Kunstner, gadefejer

Varenummer: 5083958
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt Kunstner, gadefejer, olie på lærred, sign. 44,5x40,5 cm. (50,5x46,5 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  01-09-2018 14:20:37
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

790774 01-09-2018 13:41:50 DKK 300