Ubekendt kunstner. Gadeparti fra Sydeuropæisk by med kvinder. Olie på lærred

Varenummer: 6344505
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt kunstner. Gadeparti fra Sydeuropæisk by med kvinder. Olie på lærred. 1900-tallets anden halvdel. Sign. 94x74 cm. ( 106x86 cm)
Auktionen afsluttes:  20-02-2023 19:00:00

397669 17-02-2023 14:46:02 DKK 350