Paul Kastrup. Gadeparti, udsigt til Sacré-Cœur, Paris (cd)

Varenummer: 4941284
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Paul Kastrup (1920-1987). Gadeparti, udsigt til Sacré-Cœur, Paris, olie på lærred. Sign. 60 x 50 (71 x 61) cm.
Bemærk: Kunstner tilføjet beskrivelsen. Auktion forlænget.

Auktionen afsluttes:  21-06-2018 19:45:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1709627 14-06-2018 20:22:12 DKK 300