Søren Sørensen. Gadeparti

Varenummer: 6184315
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Søren Sørensen (1885-1937). Gadeparti. Olie på lærred, sign. S.S. 58 x 71 (67 x 79) cm. NB: rettet beskrivelse 04/04-22. kunstner tilføjet, auktion forlænget.

Auktionen afsluttes:  07-04-2022 17:20:00
Showroom:   Aarhus, DK

177489 07-04-2022 17:12:29 DKK 350
9368 03-04-2022 18:29:47 DKK 300