Ubekendt kunstner. Gondolier i gondol med kvindelig passager

Varenummer: 5485268
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt kunstner. Motiv med kvindelig passager i overdækket gondol, udenfor står gondolier, olie på lærred. Usign. 36 x 35 (44,5 x 43,5) cm. Fremstår med tryk på lærred, afskalninger.
Auktionen afsluttes:  05-11-2019 19:57:00