Ubekendt kunstner. Grønlandsk kystparti

Varenummer: 6148827
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Grønlandsk kystparti. Olie på lærred. Sign. og dat. CP 4/11-23. 23 x 40 cm (28,5 x 46 cm).

Auktionen afsluttes:  02-02-2022 19:54:00
Showroom:   Roskilde, DK