Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner, havemotiv, olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5411349

Varenummer: 5405024
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000
Ubekendt kunstner, havemotiv, olie på lærred, signeret og dateret 1915. H.44 x 59 cm (51 x 66 cm) Mindre farvebortfald langs kanterne.

Auktionen afsluttes:  12-08-2019 13:53:46
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej