Ubekendt kunstner. Havneparti olie på lærred sign.

Varenummer: 5983229
Hammerslagspris: DKK 1.800
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Parti fra havnekaj, olie på lærred opklæbet på plade. Sign. monogram JH eller HJ dateret 1860. 40x29 cm. (49x39 cm.)

Auktionen afsluttes:  03-04-2021 18:48:43
Showroom:  Aalborg