Ubekendt kunstner. Havneparti olie på lærred sign.

Varenummer: 5983229
Hammerslagspris: DKK 1.800
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt kunstner. Parti fra havnekaj, olie på lærred opklæbet på plade. Sign. monogram JH eller HJ dateret 1860. 40x29 cm. (49x39 cm.)
Auktionen afsluttes:  03-04-2021 18:48:43
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej