Ubekendt kunstner. Havneparti. Olie på lærred

Varenummer: 6247927
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Havneparti. Olie på lærred. Utydelig sign. 85x65,5 (110x77).cm

Auktionen afsluttes:  08-08-2022 09:21:39
Showroom:   Nivå, DK

1874918 07-08-2022 22:56:16 DKK 300