På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Ubekendt kunstner. Havneparti. Olie på lærred
Vurdering:
< 1.000
Ubekendt kunstner. Havneparti. Olie på lærred. sign. F.K 82x67 (86x71).cm
24-09-2022 16:21:18