Ubekendt kunstner. Havneparti. Olie på lærred

Varenummer: 6247991
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Havneparti. Olie på lærred. sign. F.K 82x67 (86x71).cm

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 16:21:18
Showroom:   Nivå, DK