Mogens Vantore. Havneparti

Varenummer: 5952588
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5970045
Mogens Vantore (1895-1977). Havneparti, Havnegade i København, olie på lærred, sign. 60 x 67 (74 x 81) cm. Fremstår med krakeleringer. NB. Kunstnernavn tilføjet 08.03.

Auktionen afsluttes:  09-03-2021 21:34:33
Showroom:  Aarhus