Ubekendt kunstner. Herreportræt, 1800-tallet

Varenummer: 6277251
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 2.400

Ubekendt kunstner. Herreportræt. Olie på lærred. Usign. 1800-tallet. 53 x 43 cm. U.R.
Fremstår med dubleret lærred, retoucheret; enkelte lette overfladeridser.
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 20:15:40

1769735 31-01-2023 20:13:40 DKK 1200