Ubekendt kunstner. Herreportræt

Varenummer: 5660367
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Herreportræt. Sign. SS. Olie på lærred. 84 x 68 (97 x 81) cm.

Auktionen afsluttes:  24-05-2020 12:16:18
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1990589 24-05-2020 11:54:30 DKK 300